12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1396/12/23 آمار بازدید : 123 print

امور ایثارگران شهرداری منطقه 18 تهران به مناسبت فرا رسیدن روز تکریم شهدا ، ویژه برنامه غبار روبی و عطر افشانی مزار پدران فرزندان شاهد شاغل را در بهشت زهرا (س) برگزار کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، طی این مراسم که با حضور مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه برگزار شد ، فرزندان شاغل در منطقه با حضور بر سر مزار پدران شهید خویش ، ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام نسبت به ساحت مقدس آنها ، با پخش گل و گلاب ، سنگ مزار آنها را در آستانه فرا رسیدن فصل بهار غبار روبی و عطر افشانی کردند.

شهردار منطقه در حاشیه این برنامه با بیان این نکته که امروز همه ما اين باور را داريم که اگر امنيت در کشور ما وجود دارد ، به برکت خون شهدا است ، تأکید کرد : در شرايطي که همه منطقه نا امن است و مردم هيچ آسايش و آرامشي ندارند ، اما کشور ما که بد خواهان زياد و دشمنان کينه توز و بد ذاتي دارد که به دنبال بر هم زدن آرامش و امنيت اين کشور هستند، امروز به لطف ایثار و از خود گذشتگی شهدا بوِیژه پدران فرزندان شاهد شاغل در این منطقه در امنيت کامل قرار دارد.

به گفته این مقام مسئول ، باور قلبي همه این است که امروز امنيت ، قدرت ، عزت و افتخار ما مديون شهدا بوده و تا زماني که اين فرهنگ ايثار و از خود گذشتي در کشور ما وجود داشته باشد ، مطمئن باشيد هميشه باعزت ، افتخار و امنيت زندگي خواهيم کرد.

برپایه این گزارش ، در جریان این ویژه برنامه که معاون توسعه منابع انسانی ، مسئولین دوائر آموزش و امور ایثارگران منطقه از دیگر شرکت کنندگان در آن بودند ، فرزندان شاهد شاغل به بیان دغدغه های مختلف اداری و مالی خویش پرداختند که تدابیری از سوی مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه اتخاذ و به مراجع ذی صلاح ابلاغ گردید.

 

loading
  نظرات