12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/1/26 آمار بازدید : 70 print

شهردار منطقه 18 گفت : تداعی خاطراتی دوران دفاع مقدس و این نکته که کشور با چه از خود گذشتگی از گزند دشمنان در امان مانده ، هنوز تازگی دارد و از لحظه به لحظه آن باید درس گرفت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض که با همراهی تعدادی از مدیران منطقه همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت سردار پاسدار مختار سلیمانی با خانواده وی در محله شاد آّباد دیدار کرده بود ، ضمن بیان مطلب فوق افزود : شهداوایثارگران به عنوان مروجان اصلی اخلاق اسلامی، فرهنگ ایثاروشهادت رابه نسل جوان را منتقل تا دنیائی از ارزشها راازعصرخویش به یادگارگذاشته باشند.

وی ادامه داد : اگرامروزنظام مقدس جمهوری اسلامی درعرصه های داخلی وخارجی اینگونه شده وهراس به دل دشمنان انداخته،این قدرت به برکت روحیه جهادی وفرهنگ ایثاروشهادت درجامعه ما است.

به گفته این مقام مسئول،شهدا،جانبازان وایثارگران باخدامعامله کرده واين مسئله برای اوتوفيق بزرگی به شمارمی رودوبرای شمانيزکه اين امانت رابه صاحب اصلی آن برگردانديد،اين امرافتخاری است.

وی ادامه داد:اميدوارم خداوندبه همه ماتوفيق دهدتابتوانيم راه شهدا،امام راحل وتفکرایثارگران راتحت رهبری مقام معظم رهبری به پيش ببريم.

برپایه این گزارش، خانواده سردار شهید مختار سلیمانی نیز با تقدیر از این اقدام ارزشمند شهردار منطقه ، فرازهائی از وصیتنامه و همچنین خاطراتی از دوران دفاع مقدس را بیان کردند.loading
  نظرات