11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1397/2/5 آمار بازدید : 149 print

مهندس پروین عامری مهاباد معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه 18 تهران در نشستی با مدیران دوائر و کارشناسان این حوزه به تبیین و تشریح رویکرد های برنامه های امسال پرداخت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در ابتدای این نشست ، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه با تأکید بر رعایت نظم و انضباط اداری و همچنین مسئولیت پذیری مدیران و کارکنان دوائر مختلف ، اظهار داشت : از این پس محاسبه مزایای غیر مستمر و انتخاب همکاران نمونه در حوزه بر اساس فرمتی که بر اساس شاخص های استاندارد تدوین شده صورت گرفته و میزان مسئولیت پذیری ، همکاری ، پشتکار همکاران نیز سنجیده می شود.

وی در ادامه با تقدیر از اقدامات مدیران و کارکنان دوائر در تهیه و تدوین گزارشهای درخواستی مدیریت شهری منطقه ، ابراز امیدواری کرد مجموعه معاونت با برخورداری از همکاران ساعی و باتجربه و با استفاده از رهنمودهای مدیریت شهری گامهای بلندی در مسیر تعالی ، هوشمند سازی و برنامه منطقه بردارد.

این مقام مسئول همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش به برگزاری نشست هم اندیشی با شهردار و مدیران دوائر ناحیه 2 منطقه اشاره کرد که طی آن مباحثي در خصوص بررسي سامانه سامن ، كنترل پروژه ، اقدامات در خصوص محورهاي 15گانه و ساير دیگر معضلات فراروی ناحیه مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.مقالات مرتبط
loading
  نظرات