12/15/2018 - شنبه 24 آذر 1397
جستجو

1397/2/26 آمار بازدید : 58 print

نشست هم اندیشی مشترک کاری مدیران شهرداری منطقه 18 تهران و جهاد کشاورزی اسلامشهر با محوریت مقابله با افراد فرصت طلب و همچنین حفظ اراضی بیت المال در بخش حریم برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، طی این نشست هم اندیشی مشترک ، ابتدا حسینی مدیر اداره جهاد کشاورزی اسلامشهر به ارائه گزارشی از روند مقابله با افراد سودجو و فرصت طلب در این بخش حریم پایتخت پرداخت و تأکید کرد : جهاد کشاورزی و شهرداری دو نهاد همسو در مسیر حفظ کاربری اراضی کشاورزی هستند که با اتخاذ تدابیر مشترک ، مقابل این افراد ایستادگی کرده اند.

برپایه این گزارش ، مظاهری سرپرست ناحیه 7 شهرداری منطقه نیز طی سخنانی با اعلام آمادگی مدیریت شهری برای مشارکت در این اقدامات پیشگیرانه ، اولویتهای کاری خویش را در این بخش از حریم منطقه تبیین کرد.

گفتنی است : مشارکت درامر پالایش پرونده های دارای آرای کمیسیون ماده صد ، برگزاری نشستهای فصلی ستاد پیشگیری و مدیریت بحران ناحیه ، هم اندیشی با مسئولین نهادهای مختلف با موضوعات تأمین امنیت اجتماعی شهروندان ، کاهش و مقابله با آسیبهای اجتماعی در شهرکهای بخش حریم ، بهسازی و مرمت روکش آسفالت و انهار معابرشاخص از جمله اقدامات اخیر دوائر مختلف ناحیه به شمار می رود.

 

 

loading
  نظرات