01/18/2019 - جمعه 28 دي 1397
جستجو

1397/3/2 آمار بازدید : 72 print

شهردار منطقه 18 تهران گفت : ایجاد رونق در مراکز تفرجگاهی با توجه به ظرفیتهای سرمایه گذاری بخش خصوصی ، موجب جلب نظر شهروندان شده و این مهم باید بخوبی برنامه ریزی و ساز و کار آن بر مبنای بخشنامه های ابلاغی عملیاتی شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض در نشست ارزیابی وضعیت طرحهای مشارکتی در این بخش از پایتخت و روند اجرائی شدن پروژه های جدید در دست مطالعه که با حضور تنی چند از مدیران منطقه برگزار شده بود ، اظهار داشت : به شخصه برای کاهش فاصله طبقاتی شمال تا جنوب پایتخت و تأمین مطالبات و نیازهای شهروندان منطقه از پیشنهادات سازنده ای که با ضوابط شهرسازی منطبق باشد ، حمایت خواهم کرد.

وی همچنین ادامه داد : با توجه به رویکرد مدیریت شهری پایتخت ، موضوع مشارکت با بخش خصوصی و تعامل با سرمایه گذاران بعنوان یکی از ابزار کار آمد و شناخته شده برای تأمین زیر ساختهای مورد نیاز در شهر بوده و این منطقه نیز همواره از آن پیروی می نماید.

شهردار منطقه 18 تأکید کرد : وعده ای که مدیریت شهری در خصوص تکمیل و بهره برداری از هر طرح و پروژه ای به شهروندان می دهد ، بدون هیچ بهانه ای باید در موعد مقرر به انجام برسد ، اما امکان دارد در پاره ای اوقات بدلیل کمبود اعتبارات و نقدینگی تحقق آن به تأخیر بیافتد که این موضوع را اطلاع رسانی نمایند.

برپایه این گزارش ، محمد محمود کلایه رئیس اداره سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی منطقه نیز در ابتدای نشست طی گزارشی به تشریح رئوس اقدامات این اداره ، برنامه های آتی برای افزایش سرانه های مورد نیاز شهروندان و همچنین تعامل با سرمایه گذاران بخش خصوصی را به استماع حاضرین رسانید.

گفتنی است : پروژه هائی نظیر پارکینگ طبقاتی قائم ، مجتمع تجاری و اداری بهار ، بهرامی ، مدائن ، معلم ، الکترود اطلس و شهربازی قائم از جمله طرحهای مشارکتی در دست اجرا و چندین طرح BOT ، BOLT و مشارکت مدنی توسط اداره سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری منطقه در دست مطالعه می باشد.loading
  نظرات