01/18/2019 - جمعه 28 دي 1397
جستجو

1397/3/8 آمار بازدید : 86 print

شهردار منطقه 18 تهران با اشاره به این نکته که رویکرد مدیریت شهری ، موضوع مشارکت با بخش خصوصی بعنوان ابزاری کار آمد و شناخته شده برای تأمین زیر ساختهای مورد نیاز درشهر بوده و این منطقه نیزاز آن پیروی می نماید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، مهندس سید محمد فیاض در نشست ارزیابی روند پیشرفت پروژه های مشارکتی منطقه ضمن بیان مطلب فوق ، افزود : از مهمترین نیازهای شهر تهران ، تأمین پارکینگ عمومی برای شهروندان است و چون بخشی از واحدهای مسکونی و تجاری شهر امکان تأمین پارکینگ را ندارند ، لازم است با احداث این فضاها و صدور اسناد مربوطه ، آنها بصورت مالکیتی در اختیار شهروندانمان قرار گیرد.

وی اضافه کرد : احداث پارکینگهای طبقاتی باید در اولویت برنامه های شهرداری قرار گیرد ، زیرا با احداث این اماکن ، ضمن ایجاد رونق اقتصادی در منطقه ، باعث آرامش خاطر در بدست آوردن محل پارک خودرو برای مردم می شود ، چرا که با وجود معضلات ریزدانگی و باریک بودن معابر ، شهروندان همواره دغدغه پارک خودروهای خود را دارند.

 فیاض تأکید کرد : به شخصه برای کاهش فاصله طبقاتی شمال تا جنوب پایتخت ، تأمین مطالبات و نیازهای شهروندان منطقه از پیشنهادات سازنده ای که با ضوابط شهرسازی منطبق باشد ، حمایت خواهم کرد.

شهردار منطقه 18 تهران یاد آور شد : بلاتکلیف و نیمه تمام ماندن پروژه های مشارکتی در منطقه ، موجب می شود تا سرمایه گذاران برای همکاری با شهرداری دچار تردید شده و در نهایت منجربه فرار آنها برای مشارکت خواهد شد ، فلذا لازم است ضمن ارائه تسهیلات لازم در این خصوص ، تنگناها و مشکلات موجود در روند اجرای این طرحها برطرف تا انگیزه سرمایه گذاری از سوی بخش خصوصی فراهم گردد.

فیاض در بخش پایانی سخنان خویش ابراز امیدواری کرد با آغاز فاز مطالعاتی تعداد 10 پروژه مشارکتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و مدیریت شهری ، سرانه های مورد نیاز شهروندان در قالب مجتمع های تجاری ، اداری ، پارکینگ طبقاتی و مجموعه های تفریحی و.... تأمین شود.

loading
  نظرات