01/18/2019 - جمعه 28 دي 1397
جستجو

1397/3/9 آمار بازدید : 42 print

در راستای بهبوددرامرترددشهروندان و پیشگیری از وقوع آبگرفتگی احتمالی در معابر به هنگام بارش نزولات آسمانی ، عملیات بهسازی زیرساختهای عمرانی معابر شاخص محلات ناحیه 3 منطقه 18 تهران آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، ناصر نمازی شهردار ناحیه 3 منطقه با اعلام خبر فوق افزود : طی این عملیات که ازسوی اداره فنی ، عمران و ترافیک ناحیه به اجرا گذاشته شد ، روکش آسفالت و جداول خیابان شهید مرتضی زندیه به همراه بخش دیگری از معابر پرتردد محلات سه گانه ناحیه بهسازی و مرمت شد تا ضمن بهبود در امر تردد شهروندان ، از وقوع آبگرفتگی احتمالی در معابر به هنگام بارش نزولات آسمانی نیز جلوگیری بعمل آید.

وی در ادامه به اجرای عملیات نصب دریچه های فلزی و همچنین همسطح سازی آنها در تعدادی از معابر محلات یافت آباد شمالی ، جنوبی و صاحب الزمان (عج) اشاره کرد که اجرای آنها بخشی از مطالبات شهروندان را جامه عمل پوشانیده است.

نمازی در بخش دیگری از سخنان خویش به برگزاری نشست شورای در آمد ناحیه ، گرامیداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر در روز سوم خرداد ، محافل معنوی انس با قرآن کریم در مساجد ، کارگاه های آموزشی با محوریت موضوعات سلامت محور و مسابقه سفره آرائی و جشنواره طبخ غذا در محلات اشاره کرد که همه آنها با هدف ارتقاء سطح خدمات دهی مطلوبتر به شهروندان و رفاه حال آنها به انجام رسیده است.

loading
  نظرات