11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1397/3/12 آمار بازدید : 114 print

شهردار منطقه 18 تهران با تأکید بر این نکته که بدون در آمد ، مدیریت شهری توانائی تکمیل پروژه های نیمه تمام را ندارد ، گفت : تحقق مطالبات و خواسته های بجای شهروندان نیز در گرو این مقوله است.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض در نشست شورای عالی در آمد منطقه ضمن بیان مطلب فوق افزود : رویکرد کنونی مدیریت شهری ، اداره شهر با در آمد ناپایدار ( فروش تراکم ) ، نبوده و همواره بر لزوم توجه به در آمدهای پایدار ( عوارض نوسازی ) تأکید دارد.

وی اضافه کرد : اولویتهای برنامه های منطقه تلاش در جهت درآمد زائی و وصول مطالبات از بدهکاران به شهرداری و سپس اجرا و تکمیل طرحها و پروژه های نیمه تمام است ، چرا که بدون در آمد زائی و وصول مطالبات هرگز توانائی تکمیل این پروژه ها را نخواهیم داشت و خواسته های بجای شهروندان را پاسخگو نخواهیم بود.

فیاض همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش بر ضرورت تحقق درآمدهای لازم برای شهرداری منطقه جهت ارائه خدمات به شهروندان تأکید کرد و افزود : بایستی همه مدیران و کارکنان با تلاش و جدیدیت نسبت اخذ درآمد های بیشتر اقدام و ضمن فراهم آوردن زمینه حضور سرمایه داران در بخش خصوصی ، فرصتهای لازم را در این خصوص مهیا نمائیم. مضافا" اینکه با شرایط کنونی حاکم بر شهرداری تهران ، ضروری است با اتخاذ تدابیر و مدیریت مناسب ، نسبت به صرفه جوئی و پرهیز از انجام هزینه های اضافی ، کمک خوبی را به شهرداری نمایند.

به گفته این مقام مسئول ، موضوع مشارکت با بخش خصوصی و تعامل با سرمایه گذاران بعنوان یکی از ابزار کار آمد و شناخته شده برای کسب در آمد و تأمین زیرساختهای موردنیازبوده و این منطقه نیز همواره از آن پیروی می نماید.

برپایه این گزارش ، قائم مقام شهرداری و هریک از مدیران حاضر در نشست نیز به تناسب موضوعات مطروحه برای دقایقی سخنانی را ایراد کردند.

loading
  نظرات