01/18/2019 - جمعه 28 دي 1397
جستجو

1397/3/13 آمار بازدید : 30 print

شهردار ناحیه 3 منطقه 18 تهران گفت : کارگاه های آموزشی با محوریت موضوعات سلامت و دیگر موارد مرتبط با زندگی روزمره شهری در سراهای محلات سه گانه ناحیه و در راستای ارتقاء آگاهی شهروندان برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، ناصر نمازی شهردار ناحیه 3 منطقه با اعلام خبر فوق افزود : طی این کارگاه های آموزشی کوتاه مدت که به ابتکار اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه و با مشارکت مدیریت محلات یافت آباد شمالی ، جنوبی و صاحب الزمان(عج)برنامه ریزی و به اجرا گذاشته می شود ، نکات مهمی پیرامون موضوعاتی نظیر حفظ سلامت شهروندی ، مهارتهای زندگی ، شناخت مضرات مصرف دخانیات و مواد الکی ، تفکیک پسماند از مبداء ، تغذیه و دیابت و... به شرکت کنندگان ارائه و بروشورهای راهنمائی نیز میان آنها توزیع گردید.

وی ادامه داد : برگزاری محافل معنوی انس با قرآن کریم در مساجد شاخص محلی همراه با مسابقه طبخ غذاهای بومی و محلی ویژه بانوان شهروند بخش دیگری از اقدامات مشترک اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه می باشد.

نمازی همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش به مرمت و بهسازی روکش آسفالت ، جداول ، انهار و دریچه های فلزی معابر محلات سه گانه ناحیه اشاره کرد که با هدف بهبود در امر تردد شهروندان و کاهش آبگرفتگی توسط اداره فنی ،عمران و ترافیک ناحیه به انجام رسیده است.

loading
  نظرات