01/18/2019 - جمعه 28 دي 1397
جستجو

1397/3/20 آمار بازدید : 45 print

محافل انس با قرآن با هدف ترویج فرهنگ استفاده از آموزه های دینی این کتاب آسمانی و ترغیب جوانان به فراگیری علوم مرتبط با آن ، همزمان با ایام ماه رمضان در مساجد محلات خلیج منطقه 18 تهران برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، حامد مرادی شهردار ناحیه 5 منطقه با اعلام این خبرگفت : بر اساس اولویت بندی صورت گرفته در فعالیتهای فرهنگی و مذهبی ناحیه، برپائی این محافل معنوی در مساجد شاخص محلات خلیج فارس شمالی ، جنوبی و نوروز آباد یکی از اقدامات ماندگار مدیریت شهری بوده که هر شب شاهد حضور صدها نفر از شهروندان روزه دار و علاقمندان به فراگیری علوم قرآنی است و طی آن چهره های مطرح کشوری و بین المللی در رشته های حفظ و قرائت به اجرای برنامه می پردازند .

وی ادامه داد : تجلیل از چهره های فعال قرآنی ، برگزاری مسابقات قرآنی میان شهروندان به همراه توزیع اقلام فرهنگی و مذهبی از دیگر بخشهای این محافل معنوی بوده که با مشارکت ناحیه و معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه در سطح مساجد شاخص محلی همزمان با ایام ماه رمضان در حال برگزاری است.

این مقام مسئول همچنین از برگزاری کارگاه های متعدد با محوریت موضوع تفکیک پسماند از مبداء ، مشارکت در امر برپائی مراسمهای ملی ، مذهبی ویژه ایام ماه مبارک همراه با سمینارهای آموزشی متنوع در سراهای محلات بخش دیگری از اقدامات مشترک دوائر مختلف ناحیه می باشد.

 

مقالات مرتبط
loading
  نظرات