12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/3/23 آمار بازدید : 89 print

شهردار ناحیه 4 منطقه 18 تهران با تأکید بر اینکه هر پیشرفتی در جامعه امروز ، ریشه در دوران دفاع مقدس دارد ، گفت : پاسداشت فرهنگ ایثار وشهادت از وظایف مهم ما بوده ، چرا که بر این باوریم گرامیداشت یادشهدا، حفظ هویت ماست.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه18 ، ایرج مرشدلو که همزمان با فرارسیدن ایام ماه رمضان به اتفاق معاون ، مدیر اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه و شورایاران محلات با خانواده معظم شهیدان اسداله سبزي و جعفر نادري دیدار و ویژه برنامه بیت النور را برگزار کردند ، ضمن بیان مطلب فوق افزود : اگر امروز فرهنگ خود باوری ، قانون مداری و نظم و انضباط وجود دارد ، به دوران دفاع مقدس و فرهنگ اصیلی بر می گردد که ریشه در فرهنگ ایثار و شهادت دارد و فرهنگی که در آن صداقت ، صمیمیت ، برادری ، اعتماد و اخلاص موج زده و امروز نیز برای پیشرفت کشور و برقراری عدالت نیازمند همین فرهنگ هستیم.

وی با بیان اینکه امروز برای پیشرفت کشور و برقراری عدالت نیازمند فرهنگ دفاع مقدس هستیم ، اذعان داشت : اگر امروز از این فرهنگ فاصله و یا آن را به گونه ای دیگر ارائه دهیم ، ظلم بزرگی در حق خود و ملت و این فرهنگ کرده ایم.

این گزارش حاکی است ، والدین شهیدان اسداله سبزي و جعفرنادري نیزضمن تقدیرازاین اقدام ارزنده شهردار ناحیه 4 منطقه ، به بیان خاطراتی از فرزندان خویش در دوران دفاع مقدس پرداختند و سپس آیاتی از کلام ا... قرآن مجید را تلاوت کردند.

گفتنی است : بازدید مدیران ناحیه از روندهمسطح سازی اراضی فوقانی خط آهن تونلی تهران – تبریز ، برپائی جشن کاغذ در مراکز آموزشی و دوائر ناحیه ، کارگاه های آموزشی تفکیک پسماند از مبداء همراه با مسابقه نقاشی ویژه کودکان در سراهای محلات پنج گانه بخش دیگری از اقدامات اخیر دوائر مختلف می باشد.

 

loading
  نظرات