12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/3/23 آمار بازدید : 67 print

بزرگراه 76 متری شهید بروجردی بعنوان یک شریان و کریدور مهم ارتباطی در جنوبغرب تهران ، یک گام دیگر به بهره برداری کامل و به زیر بار ترافیک رفتن نزدیکتر شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه با اعلام این خبر و اشاره به این نکته که بهره برداری از بزرگراه 76 متری شهید بروجردی بعنوان شریان ارتباطی تأثیر گذار در امر کاهش بار ترافیک ، تسهیل در تردد وسائط نقلیه سنگین عبوری به بازار آهن شاد آباد و همچنین اتصال دو بزرگراه فتح و آزادگان به دیگر شریانهای ارتباطی پایتخت ، در اولویت برنامه های عمرانی مدیریت شهری است ، اظهار داشت : اجرای عملیات بتن ریزی عرشه پل 45 متری کن در سه فاز طراحی شده که فاز نخست آن با حجم 320 متر مکعب اجرا ، دومین مرحله در حجم 280 متر مکعب تا پایان هفته جاری و مرحله سوم نیز در حجم 400 متر مکعب در هفته آینده تکمیل می شود.

وی ادامه داد : پل 45 متری کن بطول 136 متر و 10 متر عرض از نوع کابلی پیش تنیده بوده و محور شمال کن را به شرق بزرگراه 76 متری شهید بروجردی متصل می نماید.

این مقام مسئول همچنین به مراحل تکمیلی و پایانی چندین دسترسی محلی و معبر ورودی و خروجی این بزرگراه 5 کیلومتری در مجاورت بازار آهن شاد آباد ، الغدیر و محله امام رضا ( شهرک سعید آباد ) اشاره کرد که بزودی زیر بار ترافیک می رود.

 

loading
  نظرات