01/18/2019 - جمعه 28 دي 1397
جستجو

1397/3/24 آمار بازدید : 54 print

شهردار ناحیه 2 منطقه 18 تهران گفت : دوران دفاع مقدس میراث ماندگاری از شجاعت مردانی است که اجازه ندادند یک ذره از خاک ایران در دستان رژیم بعث عراق باقی وسرگذشت آنها باید الگو باشد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه18، رضا شیرزادیان که با همراهی معاون و مدیر اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه با خانواده شهید حاجی هادی دیدارکرده بود ، ضمن بیان مطلب فوق افزود : فرهنگی که نهفته در فرهنگ دفاع مقدس است ، نشأت گرفته از عاشورا بوده و درحقیقت برای شهدا و افراد جامعه گنجی تمام ناشدنی به شمار می رود.

به گفته وی ، فرهنگ دفاع مقدس ، فرهنگ جنگ نیست ، بلکه فرهنگ زندگی در همه عرصه های مادی و معنوی است و تنها راهی که آینده نظام اسلامی و این کشور را تضمین می کند،تأسی به همین فرهنگ اصیل اسلامی می باشد.

برپایه این گزارش ، والدین شهید حاجی هادی نیزضمن تقدیرازمقام مسئول و همراهان وی ، به قرائت آیاتی از کلام ا... قرآن مجید پرداختند.

گفتنی است : برگزاری کارگاه ها و نشستهای هم اندیشی در محلات با محوریت موضوع تفکیک پسماند از مبداء ، مشارکت در راه اندازی کمپین نه به پلاستیک ، برگزاری کارگاه های سلامت محور و مرتبط با ماه رمضان و برگزاری ضیافت افطاری ویژه عوامل کارگری خدمات شهری از دیگر اقدامات دوائر مختلف ناحیه می باشد.

 

loading
  نظرات