12/10/2018 - دوشنبه 19 آذر 1397
جستجو

1397/3/24 آمار بازدید : 102 print

امور ایثارگران شهرداری منطقه 18 تهران آئین معنوی ضیافت افطار و محفل قرائت قرآن ( بیت النور) را همزمان با ایام پایانی ماه صیام و با مشارکت نواحی هفتگانه در بیوت معظم شهدا برگزار کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، یوسف عباسی مسئول امور ایثارگران منطقه با اعلام این خبر گفت : همزمان با ابلاغ بخشنامه محافل معنوی بیت النور به میزبانی بیوت معظم شهدا ، ستاد برگزاری این محافل تشکیل و برنامه ریزی لازم جهت اجرای این تدابیر با مشارکت دوائر اجتماعی و فرهنگی نواحی هفتگانه صورت گرفت.

وی ادامه داد : شهرداران ، معاونین به اتفاق مدیران دوائر نواحی و شورایاران محلات هجده گانه و اعضای شورای اسلامی شهرکهای بخش حریم باحضور در منازل شهیدان بهرامی ، هادی ، شمائی ، نادری ، سبزی ، قربانی ، گل محمدی ، تولائی ، جناقچی و دستوری ، ابتدا آیاتی از از کلام ا... قرآن مجید را بصورت گروهی قرائت و ادامه در ضیافت افطاری به میزبانی این عزیزان نیز شرکت کردند.

به گفته این مقام مسئول ، علاوه بر برگزاری محافل معنوی بیت النور به میزبانی بیوت شهدای منطقه ، مدیران شهری در ایام ماه صیام به کرات با خانواده های معظم شاهد در محلات هجده گانه و شهرکهای بخش حریم دیدار و از مقام شامخ شهدای این عزیزان تجلیل کردند.

loading
  نظرات