12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/3/26 آمار بازدید : 193 print

همزمان با حلول ماه شوال و فرا رسیدن عید سعید فطر ، شهروندان مؤمن و متدین اقصی نقاط محلات هجده گانه و شهرکهای بخش حریم منطقه 18 تهران با حضور در یکصد مسجد و مکان عمومی ، نماز با شکوه این روز را اقامه کردند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، در این روز باشکوه و فرخنده که مدیریت شهری منطقه برای استقبال از شهروندان نمازگزار برنامه های متنوعی را تهیه و تدارک دیده بود ، خدماتی نظیر برگزاری کارگاه آموزشی تفکیک پسماند از مبداء ، مشاوره های روانشناسی ، معاینات رایگان پزشکی ، غربالگری قند خون و همچنین توزیع بسته های فرهنگی ارائه گردید .

برپایه این گزارش ، مهندس سید محمد فیاض شهردار ، معاونین ، مدیران و شهرداران نواحی هفتگانه نیز بطور جداگانه در این مراسمهای مردمی و خودجوش فرهنگی و مذهبی حضور یافته و نماز این روز فرخنده و باشکوه را بطور جماعت اقامه کردند.

همچنین عوامل کارگری و پیمانکاری خدمات شهری در نواحی هفتگانه نیز با محوریت معاونت مربوطه نیز پس از اتمام مراسمهای اقامه نماز روز عید فطر در یکصد مسجد و مکان عمومی ، نسبت به پاکسازی اماکن محل برگزاری اقدام و وضعیت را به حالت عادی بازگرداندند.

برپایه این گزارش ، مجموعه سرپوشیده ورزشی علی ابن ابیطالب (ع) در محله تولید دارو ، میدان شهید رجائی ، مساجد حضرت ابوالفضل (ع) در محله یافت آباد ، جامع حسینی در محله شاد آباد ، شهرک سینا و دو مرکز آموزشی در شهرکهای دانش و گلدسته از جمله اماکنی بودند که شهردار ، معاونین ، مدیران و شهرداران نواحی هفتگانه منطقه در آنها حاضر و نماز را همراه با شهروندان اقامه کردند.

گفتنی است : ده ها دستگاه اتوبوس اختصاص یافته برای جابجائی نمازگزاران به مصلی تهران نیز به همراه وسائط نقلیه ناوگان تاکسیرانی پس از برگزاری مراسم ، نسبت به بازگرداندن شهروندان به مبادی اولیه در میادین مفتح ، شاد آباد ، یافت آباد ، بلوار خلیج ، مساجد ، سر خطوط شاد آباد ، باقری ، میدان معلم و پایانه شهید سروری اقدام کردند.

loading
  نظرات