12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/3/30 آمار بازدید : 113 print

شهردار منطقه 18 تهران گفت : سرانه فضاهای ورزشی در این منطقه با احداث چندین زمین چمن و بهره برداری از فاز دوم مجموعه شهیدان قربانی دستجردی در سالجاری افزایش خواهد یافت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض در دیدار صمیمانه با تعدادی از آینده سازان نونهال و نوجوان فوتبال ملی در راستای اجرای برنامه های کمپین حمایت شهری از تیم ملی فوتبال در جام جهانی ضمن بیان مطلب فوق افزود : مدیریت شهری بر آن است تا فضا و امکان لازم را برای گذران اوقات فراغت شهروندان در محلات فراهم و به حفظ سلامت و تندرستی آنها کمک نماید ، حال این تدابیر با احداث مجموعه های ورزشی ، ایجاد ایستگاه های تندرستی ، اعزام ورزشکاران به رقابتهای ورزشی فرا منطقه ای ، کشوری ، بین المللی ،جهانی و حتی برگزاری این نشستهای قبیل هم اندیشی و... اجرائی می شود.

وی در ادامه با اشاره به این نکته که رقابتهای رشته ورزشی فوتبال در هر سطحی بویژه در جام جهانی بعنوان یکی از مهیج ترین و پر طرفدارترین رویدادهائی است که میلیونها نفر را گردهم می آورد و تب آن میان همه اقشار سنی فراگیر است ، یاد آور شد : با توجه به حضور موفق تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابتهای جام جهانی روسیه و نتیجه مطلوب در دیدار اول مقابل تیم ملی مراکش ، وظیفه داریم تا بعنوان یار دوازدهم حمایت معنوی خویش را از بازیکنان و کادر فنی این تیم داشته باشیم تا عملکرد بجای مانده ، موجب اعتلای نام ایران و ایرانی در میان همگان شود.

همچنین مصطفی حسنی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 تهران در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات انجام شده و در حال انجام اداره تربیت بدنی این حوزه و تلاش در جهت حفظ تندرستی شهروندان و ترغیب آنها به انجام فعالیتهای ورزشی ، از حمایتهای آینده سازان نونهال و نوجوان فوتبال ملی که با البسه ورزشی در محل کار شهردار منطقه حضور یافته بودند تقدیر و تشکر کرد.

برپایه این گزارش ، آینده سازان نونهال و نوجوان فوتبال ملی نیز با در دست داشتن پرچمهای سه رنگ کشور مان و همچنین شرکت در مسابقه پیش بینی نتیجه دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ملی اسپانیا در جام جهانی فوتبال 2018 ، تعدادی البسه تیم ملی فوتبال کشورمان را بعنوان هدیه از مهندس فیاض شهردار منطقه دریافت کردند.

 

loading
  نظرات