12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/4/2 آمار بازدید : 63 print

مدیر اداره بازرسی شهرداری منطقه 18 تهران از رونمائی و آغاز بکار تجهیزات و ماشین آلات جدید سامانه مدیریت شهری با هدف کاهش زمان و ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان خبرداد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهدی احدی مدیر اداره بازرسی منطقه ضمن بیان مطلب فوق افزود :پس از تأمین اعتبارات لازم و تهیه تجهیزات و ماشین آلات جدید سامانه مدیریت شهری ، نشست توجیهی و آموزشی برای عوامل مربوطه باحضور مسئولین برگزار و جزئیات کاملی از نحوه نگهداشت و کارکرد این امکانات جدید برای آنها تشریح گردید.

وی ادامه داد : رویکرد کلی فعالیت این سامانه حضور مستمر در نقاط حادثه ساز و انجام اقدامات فوريتي در طول شبانه روز بوده و بروز رساني تمام تجهيزات ايمني ، سرمايه اي و نیروی انساني ماهر لازمه انجام مأموریتهای مختلف آن است که بحمدا... در این منطقه تمام شرایط برای بهبود در امر خدمات دهی به شهروندان فراهم آمده است.

احدی در بخش دیگری از سخنان خویش به انجام بازدیدهای مستمر میدانی ازعملیات بهسازی زمین چمن ورزشگاه امام رضا (ع) اشاره کرد که با مشایعت معاونین و مدیران معاونت فنی و عمرانی مربوطه مراحل مختلف آن ارزیابی و نکات لازم به مجریان پروژه ارائه گردید.

این مقام مسئول همچنین با بیان این نکته که آموزش یکی از مهمترین روشهای آشنائی شهروندان با نقش نظارتی مدیریت شهری است ، اظهار داشت : مدیریت سامانه 1888 منطقه با برنامه ریزی و برگزاری کارگاه های آموزشی در اماکن عمومی سطح محلات ، شهروندان را با اختیارات این سامانه و نحوه پیگیری مطالبات خویش آشنا و بتازگی نیز مسجد امام حسن عسگری (ع) در شهرک گلدسته و مسجد الجواد (ع) در محله خلیج فارس میزبان برپائی این کارگاه ها بودند.

loading
  نظرات