12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/4/5 آمار بازدید : 59 print

شهردار ناحیه 2 منطقه 18 تهران گفت : در راستای ترویج فرهنگ بازیافت و ترغیب شهروندان به مشارکت در بازگرداندن مواد تجدید پذیر به چرخه تولید ، کارگاه های آموزشی مدونی در سطح محلات برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، رضا شیرزادیان شهردار ناحیه 2 منطقه با اعلام خبر فوق افزود : براساس تدابیر ابلاغی امسال مدیریت شهری که به رویکردهای 15 گانه حوزه ها ، دوائر و نواحی لقب گرفته ، مقوله تفکیک پسماند از مبداء نیز مورد توجه ویژه قرار گرفته و از همین جهت نیز دوائر خدمات شهری و محیط زیست ناحیه و اجتماعی و فرهنگی ناحیه تدابیر مشترکی را برای ارتقاء سطح آگاهی شهروندان در نظر گرفته اند .

وی همچنین ادامه داد : توزیع بروشور ، کتابچه های آموزشی ، استقرار ایستگاه های سیار آموزشی ، برپائی نمایشگاه از مواد بازیافتی ، حضور مستمر کارشناسان و مدیران ناحیه در اماکن عمومی برای آموزش شهروندان و ... از جمله اقدامات صورت گرفته در این راستا می باشند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خویش به دیدار صمیمانه و مشترک مدیران معاونت اجتماعی و فرهنگی و دوائر مختلف ناحیه با خانواده شهید محمد علی حیدرزاده در محله ولیعصر جنوبی اشاره داشت که طی آن از مقام شامخ آن شهید والامقام دوران دفاع مقدس تقدیر بمعل آمد.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات