12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/4/7 آمار بازدید : 120 print

شهردار منطقه 18 تهران گفت : عملیات احداث فاز دوم بزرگترین خانه کشتی در جنوبغرب پایتخت مزین بنام شهیدان قربانی دستجردی مراحل پایانی خویش را سپری می نماید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض که از مراحل اجرای فاز دوم خانه کشتی شهیدان قربانی دستجردی بازدید بعمل آورده بود ، ضمن بیان این مطلب افزود : عملیات احداث این خانه کشتی بعنوان یکی از مجهزترین مجموعه های سرپوشیده پایتخت با زیر بنای 6400 متر مربع از سال 88 در دو طبقه آغاز و پس از گذشت 6 سال فاز نخست آن افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد : نخستین فاز این مجموعه شامل سالن کشتی با تعداد سه تشک ، رختکن ، سالن بدنسازی و بخش اداری بوده که همه روزه پذیرای جمع کثیری از جوانان علاقمند این رشته مهیج ورزشی است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خویش به اجرای فاز دوم این مجموعه ورزشی اشاره داشت که از سال 96 آغاز و تا کنون نزدیک به 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

فیاض در خصوص امکانات این فاز از خانه کشتی شهیدان قربانی دستجردی اظهار داشت : چندین سالن سرپوشیده ویژه ورزشهای توپی ، رزمی ، رشته های مهیج TRX ، بدنسازی ، بیلیارد ، تنیس روی میز ، بخش اداری و چندین واحد تجاری در این فاز پیش بینی شده که زیر بنائی نزدیک به 3100 متر مربع را به خود اختصاص داده و طبق جدول زمانبندی تا اواخر امسال تکمیل و در اختیار شهروندان ورزش دوست این بخش از پایتخت قرار خواهد گرفت.

 

loading
  نظرات