11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1397/4/9 آمار بازدید : 133 print

دکتر مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران در ادامه بازدیدهای میدانی خویش از سطح مناطق مختلف ، این بار با حضور در منطقه 18 ، از پروژه ها و اقدامات در دست اجرای مدیریت شهری بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در جریان این بازدید میدانی چندین ساعته که با همراهی مهندس سید محمد فیاض شهردار ، معاونین و مدیران منطقه همراه بود ، ابتدا رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران از وضعیت اراضی فوقانی خط آهن تونلی تهران – تبریز ( موسوم به طرح نیلوفری ) دیدن و تدابیری را نیز در راستای تسریع در روند اجرای این پروژه بزرگ تفریحی ، خدماتی و... برای مدیران شهری مناطق 17 و 18 تهران که این اراضی در آن واقع شده اتخاذ کرد.

در ادامه این مقام مسئول و هیأت همراه وی از ساختمان سرای محله ولیعصر جنوبی بعنوان شانزدهمین ساختمان محله در این بخش از پایتخت بازدید و سپس پیشرفت عملیات توسعه بنای مسجد امام هادی (ع) در این محله را نیز مورد ارزیابی قرار داد.

ادای احترام نسبت به مقام شامخ پیکر مطهر شهید گمنام مدفون در محوطه ساختمان موزه شهدای منطقه ، دیدار با تنی چند از والدین معظم شهدا و همچنین بازدید از بخشهای مختلف آن شامل سینما چند بعدی ، کتابخانه ، سالن همایشات ، گالری تصاویر ، نمایشگاه آثار شهدا و فنآوری جدید ورود والدین شهدا به ساختمان موزه با روشن شدن تصویر شهید مدنظر بخش دیگری از این بازدید بود.

برپایه این گزارش ، بازدید میدانی از ساماندهی بازار آهن و یراق آلات شاد آباد ، بزرگراه 76 متری شهید بروجردی ( سعید آباد ) ، پردیس فرهنگی ، ورزشی و هنری سردار شهید مختار سلیمانی ، دیدار صمیمانه با خانواده این شهید معظم دوران دفاع مقدس ، ارزیابی روند پیشرفت فاز دوم مجموعه سرپوشیده ورزشی شهیدان قربانی دستجردی و پل فوقانی مسیل کن نیز توسط رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران و همراهانش انجام و تدابیری نیز در خصوص هریک از آنها اتخاذ گردید.

افتتاحیه چندین بخش جدید در ساختمان سرای محله شاد آباد ، حضور در آئین اختتامیه رقابتهای قهرمانی فوتسال جام رمضان و یادواره پیشکسوتان ورزش بنام شهیدان ناصر ، منصور و حسین اسماعیلی در مجموعه سرپوشیده شهید همایون قنبری و تجلیل از تیمهای برتر ، اخلاق ، آقای گل ، فنی ترین بازیکن ، تیم اخلاق و جوانمردترین بازیکن که با حضور 384 تیم از آن بعنوان بزرگترین آوردگاه محلی پایتخت نام برده شد ، همراه دیدار با ایتام و فرزندان معلول مؤسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) بخشهای پایانی این بازدید چندین ساعته از منطقه 18 تهران بود.

گفتنی است : مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 در حاشیه این بازدید چندین ساعته میدانی ، ضمن ارائه گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده ، توضیحاتی راجع به تدابیر ابلاغی سالجاری مدیریت شهری به حوزه ها ، دوائر و نواحی هفتگانه منطقه ( موسوم به موضوعات 15 گانه ) که تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تکمیل را نیز شامل شده ایراد کرد.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات