12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/4/9 آمار بازدید : 57 print

طی آئین باشکوهی باحضور دکتر مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر در منطقه 18 تهران ، از تیمهای برتر ، بازیکنان اخلاق ، فنی و آقای گل بزرگترین آوردگاه قهرمانی فوتسال محلات جام رمضان تقدیر گردید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، در جریان این دوره از رقابتها که بلحاظ شرکت تعداد 384 تیم از اقصی نقاط محلات هجده گانه ، شهرکهای بخش حریم منطقه و شهرستانهای اقماری اطراف از آن بعنوان بزرگترین آوردگاه قهرمانی فوتسال محلی پایتخت یاد می شود ، تیمهای برتر ، بازیکنان فنی ، اخلاق ، تیم اخلاق ، آقای گل پس از یک ماه تلاش بی وقفه معرفی و از سوی منتخب مردم تهران در پارلمان شهری ، شهردار و مدیران منطقه، سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال و خانواده های معظم شهدا مورد قدردانی قرار گرفتند.

همزمان با برگزاری این مراسم اختتامیه ، از تیمهای برتر رقابتهای فوتسال جام پیشکسوتان یادواره شهیدان ناصر ، منصور و حسین اسماعیلی در حضور برادر معظم این عزیزان و همچنین دیگر مسئولین امر تجلیل و هدایائی به آنها تعلق گرفت.

گفتنی است : این چندمین سال متوالی است اداره تربیت بدنی معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه رقابتهای مذکور را با شرکت صدها تیم از اقصی نقاط منطقه و شهرستانهای اطراف آن برگزار می نماید که از آن بعنوان بزرگترین رقابتهای فوتسال جام رمضان محلی پایتخت نام برده می شود.

loading
  نظرات