12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/4/10 آمار بازدید : 57 print

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 تهران از برگزاری نشست هم اندیشی مسئولین خانه های ورزش محلات با هدف برنامه ریزی بهتر برای ترغیب شهروندان به امر ورزش خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مصطفی حسنی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این مطلب گفت : طی این نشست هم اندیشی که باحضور مدیر ساماندهی مشارکتهای اجتماعی سازمان ورزش و جمعی از مدیران این حوزه معاونت برگزار شد ، هر یک از مسئولین خانه های ورزش محلات به بیان عمده ترین مطالبات و همچنین معضلات فرا رو در محلات برای ترغیب بیشترشهروندان به امر ورزش در ابعاد همگانی و قهرمانی پرداختند.

وی ادامه داد : بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های در دست اجرا ، آتی ، اعتبارات برای تحقق رویکردهای مدیریت شهری در این بخش ، تجهیزات و امکانات مکفی در راستای فرهنگ سازی میان شهروندان و... از دیگر مباحث مطروحه در این نشست بود.

این مقام مسئول همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش به تدابیر مشترک اداره تربیت بدنی منطقه و مدیران محلات هجده گانه در خصوص ترویج فرهنگ ورزش همگانی میان شهروندان اشاره کرد که در همین راستا همه روزه تعداد 18 ایستگاه تندرستی ویژه بانوان و تعداد 12 ایستگاه تندرستی نیز ویژه آقایان در سطح مجموعه های سر پوشیده ورزشی و بوستانها به شهروندان خدمات دهی می نمایند.

معاون شهردارمنطقه 18 تهران از اعزام جمعی از بانوان علاقمند ورزش به همایش بزرگ دو همگانی در جوار دریاچه مجموعه آزادی همزمان با فرارسیدن هفته ملی المپیک خبر داد که طی آن از تعدادی از شرکت کنندگان باحضور چهره های صاحب نام در ورزش کشور تقدیر گردید.

loading
  نظرات