12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/4/17 آمار بازدید : 96 print

نشست ارزیابی آخرین وضعیت بلوار 45 متری بهار از حد فاصل 45 متری زرند تا بزرگراه آیت ا... سعیدی در منطقه 18 تهران باحضور شهردار و دیگر مدیران شهری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، در این نشست فرشادیان معاون فنی و عمران منطقه گزارش مبسوطی از روند اجرای این پروژه عمران شهری را به استماع حاضرین رسانید و در ادامه نیز مدیران دوائر مختلف حوزه معاونت ترافیک و همچنین شهردار ناحیه 3 منطقه نیز توضیحاتی در خصوص اقدامات صورت گرفته و در دست انجام را ارائه کردند.

برپایه این گزارش ، مهندس فیاض شهردار منطقه در حاشیه این نشست طی سخنانی با اشاره به این نکته که این بلوار بعنوان یکی از شاهراه و کریدور ارتباطی می تواند بخش اعظمی از بار ترافیک منطقه را کاهش دهد ، یاد آور شد : چندی پیش با بهره برداری از پل روگذر شهید اکبر حسینی و تقاطع بهار بود که زمینه تردد آسانتر وسائط نقلیه از مسیر شرق به غرب و همچنین بالعکس بلوار شهید اکبر حسینی تا 45 متری بهار فراهم و با تمهیدات در نظر گرفته شده ادامه مسیر بلوار با سرعت بیشتری تکمیل خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول ، پروژه بلوار 45 متري بهار از جمله پروژه هاي بزرگ و هدفمند شهرداري منطقه بوده كه با توجه به وسعت كار به دو فاز تقسيم و فاز اول آن از حد فاصل 45 متری زرند تا خيابان شهيد اكبر حسيني افتتاح و اقدامات لازم در جهت تکمیل فاز دوم و تملک املاک معارض باقیمانده در طرح انجام می شود.

 

مقالات مرتبط
loading
  نظرات