12/16/2018 - يكشنبه 25 آذر 1397
جستجو

1397/4/17 آمار بازدید : 87 print

شهردار منطقه 18 تهران با تأکید بر فراهم آوردن زمینه حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی گفت : با توجه به ارزش پائین املاک در منطقه نسبت به دیگر مناطق ، باید زمینه سرمایه گذاری در اراضی بلا استفاده فراهم شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمدفیاض در نشست ارزیابی فرصتهای سرمایه گذاری در اراضی سطح منطقه که باحضور تنی چند از معاونین و مدیران منطقه برگزار شد ، اظهار داشت : متأسفانه نیمه تمام باقی ماندن پروژه های مشارکتی ، موجب شده تا سرمایه گذاران برای همکاری با شهرداری دچار تردید و در نهایت منجر به فرار آنها برای مشارکت می شود ، لذا لازم است ضمن ارائه تسهیلات لازم در این خصوص ، موانع موجود در روند اجرای این طرحها در اسرع وقت برطرف گردد.

به گفته این مقام مسئول ، احداث پارکینگهای طبقاتی باید در اولویت برنامه های شهرداری قرار گیرد ، زیرا با احداث این اماکن ضمن ایجاد رونق اقتصادی ، باعث آرامش خاطر در بدست آوردن محل پارک خودرو برای مردم می شود ، زیرا این منطقه با معضلات ریزدانگی و باریک بودن معابر مواجه بوده و شهروندان همواره دغدغه پارک خودروهای خود را دارند.

فیاض در بخش دیگری از سخنان خویش تأکید کرد : باتوجه به رویکرد مدیریت شهری ، موضوع مشارکت با بخش خصوصی و تعامل با سرمایه گذاران بعنوان یکی از ابزار کارآمد و شناخته شده برای تأمین زیرساختهای مورد نیاز در شهر بوده و این منطقه نیز همواره از آن پیروی می نماید.

گفتنی است : پروژه هائی نظیر پارکینگ طبقاتی قائم ، مجتمع تجاری و اداری بهار ، بهرامی ، معلم ، الکترود اطلس و شهربازی قائم از جمله طرحهای مشارکتی در دست اجرا و چندین طرح BOT ، BOLT و مشارکت مدنی توسط اداره سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری منطقه در دست مطالعه می باشد.

 

loading
  نظرات