11/13/2018 - سه شنبه 22 آبان 1397
جستجو

1397/4/20 آمار بازدید : 89 print

مدیریت شهری در منطقه 18 تهران با هدف افزایش سرانه های مورد نیاز شهروندان و افزایش چشم اندازهای بصری ، بهسازی اراضی فوقانی خط آهن تهران – تبریز را در اولویت برنامه های خویش قرار داده است.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، بر اساس نشستهائی که بطور مستمر با حضور مهندس سید محمد فیاض شهردار ، معاونین و مدیران منطقه برگزارشده ، در فاز نخست ، عملیات شن ریزی و تسطیح بخشی از مسیر اراضی فوقانی خط آهن تونلی تهران – تبریز ( حد فاصل بزرگراه آیت ا... سعیدی تا خیابان قناعت ) صورت گرفته و در گام بعدی نیز اقداماتی در جهت نوسازی بنای فرسوده ، تخصیص اعتبارات لازم و ممانعت از تخلیه خاک و نخاله در مسیر عملیات برنامه ریزی شده است.
برپایه این گزارش ، از طول مسیر خط آهن تونلی تهران – تبریز مساحتی در حدود 4900 متر در این بخش از پایتخت واقع شده که شهرداری منطقه درصدد است هرچه سریعتر به وضعیت آن سرو سامان بخشد.
گفتنی است : فاز دوم عملیات بهسازی اراضی فوقانی خط آهن تهران – تبریز با اخطار به مالکین کارخانجات دارای بنای فرسوده و مستهلک، پیگیری از سازمان عمرانی امور مناطق شهرداری تهران برای تخصیص اعتبارات لازم جهت تسریع در روند اجرا ، محصور نمودن حاشیه مسیر خط آهن با نیوجرسی به منظور عدم تخلیه خاک و نخاله توسط رانندگان وسائط نقلیه متخلف و همچنین انجام مکاتبه با اداره کل راه آهن تهران برای همکاری در بهسازی مسیر و... از جمله اقداماتی است که شهرداری منطقه انجام آنها را در دستور کار خود قرار داده است.

loading
  نظرات