11/13/2018 - سه شنبه 22 آبان 1397
جستجو

1397/4/20 آمار بازدید : 102 print

سومین نشست ستاد بازآفرینی شهرداری منطقه 18تهران در راستای اجرای تدابیر بازدید نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر و ارائه تسهیلات برای ترغیب شهروندان به نوسازی بافتهای فرسوده برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، طی این نشست که با حضور مهندس سید محمد فیاض شهردار ، معاونین شهرسازی و معماری ، برنامه ریزی و توسعه شهری ، مدیران ، شهرداران ، مدیران دوائر شهرسازی نواحی مربوطه و همچنین مسئولین دفاتر نوسازی سطح منطقه برگزار شد ، محور های مختلف بازدید اخیر زهرا نژاد بهرام عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران و همچنین تسهیلات مدنظر برای ارائه به شهروندان مطرح و در دستور کار قرار گرفت.
برپایه این گزارش ، اولویت بندی تملک املاک کوی زینبیه بر اساس نقشه GIS و برنامه ریزی به جهت بهسازی محیطی محور نامداری ( فضای سبز و پارکینگ ) با توجه به طرح تفضیلی و اعتبارات امسال نخستین مصوبه این نشست بود که در دستور کار ستاد باز آفرینی قرار گرفت.
همچنین تداوم برگزاری نشستهای کارگروه محلات ستاد باز آفرینی به منظور ارزیابی جزئیات قطعات در دست تجمیع و دسته بندی برنامه تجمیع دفاتر اعم از عدم توافق با دوائر ثبت ، اوقاف و شهرداری منطقه دیگر مصوبه این نشست به شمار می رود.
این گزارش حاکی است ، ارائه تسهیلات تشویقی به شهروندان برای مشرکت در نوسازی بافتهای فرسوده و پیگیری مصوبات کارگروه های نواحی و محلات و ارائه گزارش فعالیتهای انجام شده در سطح منطقه به مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران دیگر تصمیمات اتخاذ شده در این نشست بود.

loading
  نظرات