11/16/2018 - جمعه 25 آبان 1397
جستجو

1397/4/20 آمار بازدید : 49 print

با هدف ارتقاء سطح آگاهی شهروندان و اجرای تدابیر ابلاغی با محوریت موضوعات ایمنی ، دوره های آموزش مدیریت بحران در محلات منطقه 18 تهران بطور مستمر برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، حمید رضا نورائی دبیر و جانشین شهردار در ستاد پیشگیری و مدیریت بحران منطقه با اعلام این خبر گفت : طی این کارگاه ها و سمینارهای کوتاه مدت آموزشی که در خانه های دوام و ایمنی محلات برگزار می شود ، شرکت کنندگان با با اقدامات مختلف در زمینه های پيشگيري ، آمادگي ، مقابله ، واكنش صحيح و به موقع درخصوص رويارويي با بحرانهاي محتمل آشنا می شوند.
وی ادامه داد: برگزاري کارگاه های آموزشی آشنايي با مباني مديريت بحران ، شناسايي نقاط امن و مسير هاي تخليه امن اماكن ، تثبيت اجزاي غير سازه اي ، محل هاي اسكان اضطراري در محلات ، مباني اطفاء حريق ، ايمني درمنازل براي كودكان ومادران،آشنايي با كپسول ها و خاموش كننده هاي دستي از جمله موضوعات این کارگاه های آموزشی به شمار می رود.
به گفته نورائی ، اين کارگاه ها و سمینارهای آموزشی تا کنون در سراي محلات توليددارو ، شمس آباد، صاحب الزمان (عج) ، بهداشت و شهرک دانش از بخش حریم با حضور مربيان و مسئولان خانه هاي دوام وايمني برگزار گرديده است.

 

مقالات مرتبط
loading
  نظرات