12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/6/10 آمار بازدید : 132 print

معاون شهردار و رئیس سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در بازدیدی چند ساعته از منطقه 18 ، به ارزیابی وضعیت شبکه های بزرگراهی و همچنین امکان سنجی برای توسعه زیرساختهای بخش حمل و نقل عمومی پرداخت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، دکتر محسن پور سید آقائی در جریان این بازدید چندین ساعته که با همراهی مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه ، مهندس سید محمد فیاض شهردار و تنی چند از مدیران منطقه به انجام رسید ، وضعیت یکی از املاک بزرگ واقع در حاشیه بزرگراه آیت ا... سعیدی برای احداث پارکینگ پایانه خط 3 مترو به همراه شریانهای ارتباطی ، مبادی ورودی و خروجی مدنظر برای توسعه شبکه مترو مورد ارزیابی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

برپایه این گزارش ، در جریان این بازدید مقرر گردید تا پایان شهریور ماه امسال وضعیت تملک ملک واقع در حاشیه بزرگراه آیت ا... سعیدی به جهت احداث پارکینگ تعیین و هماهنگی های لازم در این خصوص با سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران بعمل آید.

همچنین امکان سنجی انجام مطالعات ترافیکی و مسیر یابی به جهت امتداد بخش جنوبی خط 3 مترو تا میدان الغدیر واقع در مجاورت بوستان شهدای یافت آباد به همراه احداث دو ایستگاه مترو دیگر در داخل محدوده منطقه از دیگر مصوبات این بازدید چندین ساعته بود که در دستور کار مراجع ذی صلاح قرار گرفت.

بارگذاری ( تعیین تکلیف اراضی مجاور ایستگاه نعمـت آباد ) و اختصاص درآمد حاصل از آن به جهت توسعه خط 3 مترو در منطقه 18 تهران بخش دیگری از مصوبات بازدید چندین ساعته معاون شهردار تهران در منطقه بود.

این گزارش حاکی است ، مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه در حاشیه این بازدید چندین ساعته به تشریح گزارش مبسوطی از اقدامات تاخیر مدیریت شهری بویژه در بخش حمل و نقل عمومی پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا مصوبات این بازدید بتوان گره های کور ترافیکی را گشوده و موجبات روان سازی ترافیک و همچنین توسعه بخش حمل و نقل عمومی شود.

 

مقالات مرتبط
loading
  نظرات