12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/6/31 آمار بازدید : 48 print

دهمین نشست امسال شورای معاونین شهرداری منطقه 18 تهران با محوریت برنامه های سوگواری دهه اول محرم الحرام به ریاست مهندس سید محمد فیاض شهردار این منطقه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در ابتدای این نشست هریک از معاونین و مدیران منطقه به ارائه گزارش عملکردی از مجموعه اقدامات پیش بینی شده و همچنین در حال اجرا حوزه ها و دوائر مختلف در خصوص دهه اول محرم الحرام پرداختند و در ادامه نیز توضیحاتی را پیرامون برنامه های آتی تا پایان سال ایراد کردند.

برپایه این گزارش ، فیاض شهردار منطقه در حاشیه این نشست با تقدیر از اقدامات پیش بینی شده و همچنین در حال اجرا در دهه اول محرم الحرام ، اظهارداشت : تکریم و پاسداشت شهدای حماسه بزرگ دشت کربلا پس از گذشت یکهزار و چهارصد سال در میان ایرانیان ، هنوز با شور و شعف وصف ناپذیری انجام و هر سال نیز بر خیل عظیم مشتاقان و شیفتگان سومین امام همام شیعیان و یاران وفادار ایشان افزوده می شود

وی ادامه داد : در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی که جمعیت بیشتری از عزاداران در معابر مشاهده می شوند ، مسئولیت مدیریت شهری افزایش یافته و علاوه بر وظایف محوله ، حوزه ها ، دوائر اجرائی و نواحی بایستی تأکید ویژه ای بر رفاه حال شهروندان ، رفت و روب ، پاکسازی معابر و تفکیک پسماند از مبداء داشته باشند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خویش به موضوع بازگشائی مدارس اشاره و اظهار داشت : اقدامات و تمهیدات لازم با هماهنگی پلیس راهور و آموزش و پرورش منطقه همزمان با فرارسیدن جشن شکوفه ها ( ویژه دانش آموزان کلاس اولی ) و اول مهر ماه که تمام دانش آموزان سال تحصیلی جدید را جشن می گیرند باید به بهترین شکل و با محوریت ماه محرم به اجرا گذاشته شود.

فیاض همچنین در رابطه با کاهش هزینه های غیر ضرور در حوزه ها و دوائر مختلف ، آمادگی برای مواجهه با بارش نزولات آسمانی ، مقوله نگهداشت شهر ، تسری بیشتر برنامه های تفکیک پسماند از مبداء و ... برای حاضرین توضیحات مبسوطی را ارائه کرد.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات