12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/7/3 آمار بازدید : 44 print

معاون حمل و نقل ترافیک شهردار منطقه 18تهران از اجرای عملیات ایمن سازی اطراف مراکز آموزشی محلات منطقه در راستای کاهش حوادث رانندگی و بهبود در امر تردد دانش آموزان خبرداد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، سید جلال حسینی معاون حمل و نقل ترافیک شهردار منطقه ضمن بیان مطلب فوق افزود : در آستانه فرارسیدن ماه مهر و بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک میان مدیریت شهری و مسئولین آموزش و پرورش منطقه ، این حوزه معاونت با احصاء و شناسائی مراکز آموزشی واقع در نقاط حادثه خیز و پرتردد محلات هجده گانه و شهرکهای بخش حریم ، اقدام به انجام عملیات ایمن سازی اطراف آنها کرد.

وی ادامه داد : همسطح سازی مبادی ورودی تعداد 10باب آموزشگاه ، اجرای عملیات خط کشی عابر پیاده و نوشتار به تعداد 1100 مورد همراه با نصب و جانمائی تعداد 20 تابلو و علامت هشدار دهنده و آموزش موضوعات ترافیکی در حاشیه معابر از این قبیل اقدامات می باشد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خویش به مشارکت این حوزه معاونت در امر اجرای ویژه برنامه های بازگشائی مدارس منطقه اشاره کرد که طی آن گروه های نمایشی اقدام به اجرای موضوعات مختلف ترافیکی در قالب طنز برای دانش آموزان کرده و مسئولین مربوطه به همراه عوامل پلیس راهور نیز با اهداء شاخه های گل به استقبال آنها رفتند.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات