12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/7/18 آمار بازدید : 66 print

شهردار منطقه 18 تهران گفت : نیروی انتظامی نیاز یک جامعه آرمانی بوده و همه اندیشمندان اجتماعی بر ضرورت وجود چنین نیرویی در تمام جوامع تأکید دارند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، مهندس سید محمد فیاض که همزمان با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی با تنی چند از فرماندهان مراکز انتظامی ، امنیتی و پلیس راهور منطقه دیدار کرده بود ، ضمن بیان مطلب فوق افزود : امنیت ، اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است.

وی همچنین با اشاره به این نکته که بخش اعظمی از آسایش و امنیت جامعه متوجه سبز پوشانی است که جانشان به معنای واقعی در کف دستانشان است ، اظهار داشت : عزیزان خدمتگزاری که همواره خطری در پیرامون آنهاست و در این هفته تنها ذره ای از دنیائی عشق و فداکاری آنها تقدیر و یاد و خاطرات شهدای جان بر کف دفاع از امنیت ، ناموس و خاک وطن گرامی داشته می شود.

فیاض ادامه داد : در این هفته که به نامتان است ، گر چه کم هست برای قدر دانستن نعمتی چون امنیت ، اما بدانید که همه جامعه مدیونتان بوده به جهت داشتن امنیت و آسایش امروزمان و امید که بهترین شکل شکر گذار این نعمت بوده باشیم.

شهردار منطقه 18 تهران در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به این موضوع که تلاش مدیریت شهری نیز همانند نیروی انتظامی مهیا ساختن فضایی برای استفاده یکسان شهروندان از حقوقی برابر در جامعه است ، یاد آور شد : اینکه اگر شهروندی بخواهد ملکی را نوسازی و یا احداث نماید ، باید از مراجع ذی صلاح درخواست مجوز داشته باشد ، موضوعی است که مدیریت شهری بطور جد خواستار استمرار آن در نقاط مختلف پایتخت است و در صورت مشاهده تخلفی با همراهی نهادهای انتظامی و قضائی در جهت دفاع از حقوق دیگر شهروندان با عامل آن برخورد خواهد کرد.

به گفته این مقام مسئول ، پلیس راهور و پلیس امنیت نیز دوشادوش نیروهای انتظامی در مأموریتهای مختلف مدیریت شهری حضوری فعال و چشمگیر داشته و دارند و اقداماتی که در راستای کاهش بار ترافیک در معابر ، کاسته شدن از حجم سوانح رانندگی و برخورد با متخلفین و افرادیکه حقوق دیگر شهروندان را نادیده می گیرند نیز از این قبیل تدابیر مشترک به شمار می رود.

گفتنی است : مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه در پایان این دیدارها ، از اقدامات و تلاشهای ارزشمند سرکلانتر انتظامی ، رئیس پلیس امنیت جنوبغرب تهران ، روئسای پلیس راهور منطقه و یگان اجرائیات مستقر در شهرداری به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی تقدیر بعمل آورد.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات