12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/7/21 آمار بازدید : 103 print

مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 تهران به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی در مراسمی از خدمات ارزنده فرماندهی و پرسنل یگان حفاظت مستقر در این منطقه تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، در این مراسم که حجت الاسلام و المسلمین شفیعی رئیس عقیدتی و سیاسی یگان حفاظت شهرداری تهران و تنی چند از معاونین و مدیران منطقه نیز حضور داشتند ، فیاض شهردار منطقه طی سخنانی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و اشاره به این نکته که بخش اعظمی از آسایش و امنیت جامعه متوجه سبز پوشانی است که جانشان به معنای واقعی در کف دستانشان است ، اظهار داشت : عزیزان خدمتگزاری که همواره خطری در پیرامون آنهاست و در این هفته تنها ذره ای از دنیائی عشق و فداکاری آنها تقدیر و یاد و خاطرات شهدای جان بر کف دفاع از امنیت ، ناموس و خاک وطن گرامی داشته می شود.

وی اضافه کرد : ماهیت عملکردی نیروی انتظامی مقابله با متخلفین و تأمین امنیت اجتماعی برای شهروندان است و علاوه بر نقش بازدارنده و مشاوره ای ، عنوان مجموعه ای نظامی ، باید امنیت رابرقرار و با عوامل متخلف دوشادوش دیگر نهادهای خدمت رسان فعالیت و همکاری داشته باشد.

به گفته این مقام مسئول ، تشکیلات یگان حفاظت در شهرداری نیز به عنوان جزئی از این نهاد باعث شده تا افراد متخلف و فرصت طلب نیز همواره در مدار قانون داشته باشند و نتوانند امنیت در ابعاد مختلف و همچنین حق دیگر شهروندان را دچار مخاطره نمایند.

فیاض در بخش دیگری از سخنان خویش به تبیین دامنه اقدامات یگان حفاظت در شهرداری تهران پرداخت و یاد آور شد : مقابله با افراد متخلف و سودجو که اراضی کشاورزی را به مسکونی تبدیل نموده اند ، جمع آوری افراد کارتن خواب و بی خانمان ، ساماندهی سد معبرهای صنفی ، تأمین امنیت شهروندان در بوستانها ، مشارکت در اجرای آرای کمیسیون ماده صد و... از جمله محورهائی است که این یگان به همراه خدمتگزاران شهروندان در شهرداری نسبت به انجام آنها همت گماشته اند.

این گزارش حاکی است ، حجت الاسلام و المسلمین شفیعی رئیس عقیدتی و سیاسی یگان حفاظت شهرداری تهران و سرگرد عبدالرضا تقی زاده فرمانده یگان مستقر در شهرداری منطقه نیز در سخنان جداگانه ای به تشریح اهمیت نقش بازدارنده این مجموعه در مأموریتهای مختلف شهرداری پرداختند.

گفتنی است : شهردار منطقه در پایان این نشست به اتفاق دیگر معاونین و مدیران حاضر از خدمات ارزنده فرماندهی و پرسنل یگان حفاظت مستقر به مناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی تقدیر بعمل آورد.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات