12/13/2018 - پنجشنبه 22 آذر 1397
جستجو

1397/7/21 آمار بازدید : 105 print

شهردار منطقه 18 تهران در یازدهمین نشست شورای معاونین منطقه در سالجاری خواستار توجه به تکمیل پروژه های ویژه عمران شهری در لایحه برنامه 5 ساله سوم پایتخت شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، مهندس سید محمد فیاض در این نشست ضمن تقدیر از تلاشهای بی وقفه همکران خویش در منطقه که هدفی بجز کاهش فاصله طبقاتی این بخش از پایتخت بلحاظ امکاناتی و خدماتی با شمال شهر را دنبال نمی کنند ، با بیان مطلب فوق افزود : توسعه بخش جنوبی خط 3 مترو و امکان احداث ایستگاه در میدان الغدیر برای بهبود در امر دسترسی مستقیم شهروندان به این وسیله حمل و نقل ارزان قیمت و فاقد ترافیک ، ساماندهی بازار آهن شاد آباد به همراه دیگر فعالیتهای شاخص عمرانی در حال تکمیل از جمله دغدغه هائی است که بطور جد بدنبال تحقق آنها هستم و از همکارانم نیز می خواهم نسبت به آنها توجه بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد : ایمن سازی پروژه های عمرانی در حال انجام در محور مواصلاتی بزرگراه آزادگان نیز از دیگر موضوعاتی است که باید مسئولین حوزه های اجرائی به آن توجه داشته تا روند اجرای کار امکان بروز حتی کوچکترین حادثه ای را برای وسائط نقلیه به حداقل ممکن برساند.

این مقام مسئول همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش در توصیه ای به شهرداران شب نواحی و منطقه اظهار داشت که معابر و شریانهای اصلی این بخش از پایتخت همانند بزرگراه آزادگان را بطور مستمر رصد و در صورت وقوع نقیصه ای با پیگیری مجددانه نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

فیاض در پایان سخنان خویش نیز خواستار حساسیت بیشتر معاونین و مدیران منطقه بر نحوه هزینه کرد اعتبارات سالجاری و کاهش هزینه های غیر ضرور در روند خدمت رسانی به شهروندان شد.

برپایه این گزارش ، هریک از معاونین منطقه نیز در نشست به تناسب موضوعات مطروحه به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداختند.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات