11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1397/8/15 آمار بازدید : 97 print

سرپرست شهرداری ناحیه 5 منطقه 18 تهران گفت : نشست کارگروه تخصصی شورایاران محلات و مدیران دوائر ناحیه در راستای تقویت همکاریهای مشترک و جلب رضایتمندی شهروندان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، امیر محمدی سرپرست شهرداری ناحیه 5 منطقه ضمن بیان مطلب فوق افزود : طی این نشست که چندین ساعت بطول انجامید ، شرکت کنندگان در باب موضوعاتی مختلفی شامل کارگروه فرهنگی و اجتماعی ، آموزشهای شهروندی ، سلامت و محیط زیست و فنی و عمرانی با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

وی همچنین ادامه داد : موضوعات متعددی از قبیل کمبود فضای ورزشی و سالن اجتماعات در محله شهرک سینا ، کمبود فضای آموزشی و مدرسه در محله نوروزآباد ، ساماندهی بازار پرندگان ، مرمت و لکه گیری آسفالت خیابانهای فلاح زاده ، حسینی و توحید شمالی در شهرک مفید ، تأکید بر بازگشایی هرچه سریعتر زیر گذر سینا ، مرمت و بهسازی بلوار اصلی خلیج فارس و در صورت امکان برداشتن نرده های وسط بلوار از جمله موارد مطروحه در نشست مذکور بود.

به گفته این مقام مسئول ،هماهنگی بازدید معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه از سراهای محلات سه گانه ناحیه و ارزیابی مسائل و مشکلات موجود در این اماکن نیز یکی دیگر از اقدامات اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه به شمار می رود.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات