11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1397/8/15 آمار بازدید : 104 print

با هدف افزایش چشم اندازهای بصری و ترغیب بیشتر شهروندان به گذران اوقات فراغت در بوستانهای منطقه 18 تهران ، آلاچیق های موجود در این اماکن بهسازی و بازپیرائی شدند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، ناصر نمازی شهردار ناحیه 3 منطقه با اعلام خبر فوق افزود : در پی ابلاغ تدابیر جدید مدیریت شهری منطقه مبنی برافتتاح پروژه های چندمنظوره فرهنگی،اجتماعی، عمرانی ، ترافیکی و خدمات شهری با حضور شهروندان ، عملیات بهسازی آلاچیق های موجود در بوستانهای سطح محلات سه گانه ناحیه آغاز و در مدت کوتاهی برای بهره برداری مجدد آماده سازی شد.

وی ادامه داد : برهمین اساس نیز کلیه دوائر ناحیه طرحها و پروژه های مختلفی را اعم از بهسازی روکش آسفالت معابر ، جداول ، انهار ، پیاده روسازی و همچنین اجرای عملیات ترافیکی و... را در دستور کار خود قرار داده اند که به محض آماده شدن در مراسمهائی با حضور شورایاران و شهروندان به بهره برداری خواهند رسید.

این مقام مسئول همچنین به بازدید مشترک اخیر مدیران دوائر ناحیه و شورایاران از معابر محله یافت آباد جنوبی خبر داد که طی آن عمده مسائل و مشکلات شهروندان بررسی و حل و فصل هریک از آنها در دستور کار قرار گرفت.

نمازی در بخش دیگری از سخنان خویش به تشریح اقدامات مشترک اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه با مدیریت محلات سه گانه پرداخت و اظهار داشت : مشارکت در امر برگزاری راهپیمائی روز دانش آموز ، مراسمهای عزاداری به مناسبت اربعین حسینی ، برپائی کارگاه های آموزشی با موضوعات سلامت محور ، تغذیه ، مهارتهای زندگی ، سبک زندگی ایرانی و اسلامی ، شیوه های صحیح تربیتی کودکان و اراده انواع خدمات مشاوره ای و معاینات رایگان پزشکی و... از این دست اقدامات به شمار می رود.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات