11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1397/8/15 آمار بازدید : 147 print

مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18تهران طی نشستی با مدیران دوائر مختلف حوزه برنامه ریزی و توسعه شهری ، به ارائه تدابیری پیرامون پیگیری برنامه پنج ساله سوم پایتخت و تدوین بودجه سال آینده پرداخت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، در ابتدای این نشست ، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه گزارش مبسوطی از اقدامات انجام شده در این حوزه طی شش ماهه ابتدای امسال پرداخت و با ارائه پیشنهادی خواستار ایجاد کمیته کاهش هزینه ها و همچنین بهره گیری از ظرفیتهای موجود در این زمینه شد.

برپایه این گزارش ، مهندس فیاض شهردار منطقه طی سخنانی ضمن ارائه تدابیر لازم در خصوص اهتمام و تلاش تمامی معاونین در راستای پیشنهاد بودجه سال آینده ، اظهارداشت : پیگیری مبحث برنامه پنجساله سوم یکی از اصلی ترین اقدامات این حوزه بوده که بحمدا... نتایج خوبی را بهمراه داشته و امیدواریم این همیت و تلاشها نیز در تهیه و تدوین بودجه پیشنهادی سال آینده تداوم یابد.

این مقام مسئول همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش خواستار بستر سازی لازم برای استقرار زمینه شهر هوشمند با تأکید بربومی سازی پیشنهادات با شرایط و ویژگی های کالبدی منطقه ، ایجاد تالار نوسازی ، آژانس خاک و نخاله ، غرف بازیافت هوشمند،بهره گیری از فنآوری ، استارت آپ ها که خود یکی از راهکارهای کاهش هزینه نیز محسوب می شود ، شد و در ادامه نیز عملکرد هریک از دوائر این حوزه را مورد بررسی قرار داد.

گفتنی است : هریک از مدیران دوائر برنامه و بودجه ، فنآوری اطلاعات و ارتباطات ، تشکیلات و بهبود روشها و پایش و ارزیابی عملکرد نیز به تناوب موضوعات مطروحه در این نشست توضیحاتی را ارائه کردند.مقالات مرتبط
loading
  نظرات