11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1397/9/17 آمار بازدید : 191 print

نشست هم اندیشی سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 تهران و اعضای کارگروه های شورایاری های محلات با هدف حل و فصل مسائل و مشکلات شهروندان برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، طی این نشست ابتدا گزارش مبسوطی از تازه ترین اقدامات کارگروه های مختلف شورایاریهای محلات هجده گانه در موضوعات عمرانی ،ترافیکی ،خدمات شهری ، اجتماعی ، آموزشی و شهرسازی به استماع شهردار و دیگر مدیران منطقه رسانیده و در ادامه نیز پیرامون مسائل و مشکلات موجود نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

فیاض شهردارمنطقه نیز طی سخنانی در این نشست با بیان این نکته که تدابیر اتخاذ شده در این کارگروه های تخصصی،گره گشای بسیاری از معضلات فراروی مدیریت شهری برای خدمت رسانی به شهروندان می شود ، اظهار داشت : در جریان این جلسات است که اهم معضلات شهروندان در محلات مختلف شناسائی و شورایاران با همفکری یکدیگر برای حل و فصل آنها چاره اندیشی می نماید و مدیریت شهری نیز در مدت زمان کوتاهتری مطالبات را بررسی و برای تحقق آنها تلاش خواهد کرد.

وی ادامه داد:مدیریت شهری منطقه برای تحقق شعار شهردار جدید تهران یعنی " تهران شهری برای همه " نیازمند همفکری و یاری یکایک شورایاران بوده و معضلات احتمالی را برای شهروندان تشریح نمایند.

برپایه این گزارش ، فیاض شهردار منطقه پس از این نشست به دیدار جمعی از شهروندان معلول رفت و پیرامون حل و فصل مسائل و مشکلات آنها به بحث و تبادل نظر پرداخت.

وي طی این نشست با بيان اين نكته که مدیریت شهری منطقه ، مناسب سازي را برای معلولین از ساختمانهاي ستادی واجرائی خویش آغازکرده ، تأکیدکرد:مناسب سازي موضوعي ووسايل خاص ازجمله ستهاي ورزشي مختص به معلولين رادربوستانها فراهم ودرحال پيگيري جهت آماده سازي ورزشگاه ویژه معلولين درآينده نه چندان دور خواهيم بود.

گفتنی است : دبير منطقه اي كانون معلولين و تعدادي از معلولين محلات نيز ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند شهرداري منطقه ، در سخنانی به بيان دغدغه ها و انتظارات خود از مديريت شهري نظیر اصلاح مبلمان شهري و ساختار مناسب سازي شهر، ارتقاء جايگاه اجتماعي افراد داراي معلوليت، از بين رفتن تفاوتها بين افراد سالم و معلول ، مناسب سازي مترو و اتوبوس، آموزش به اقشار معلولين و انجام اقدامات علمي، فرهنگي و آموزشي براي آنان، نظارت بر ساختمان ها و اماكن در راستاي مناسب سازي، اجراي كامل قانون جامع حمايت از معلولين، ساخت مجموعه هاي ورزشي ويژه معلولين، مناسب سازي ساير اماكن ورزشي و … پرداخت و در پایان نیز از تعدادی از معلولین حاضر در نشست تجلیل شد.مقالات مرتبط
loading
  نظرات