11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1398/8/6 آمار بازدید : 127 print

نشست هم اندیشی سید محمد فیاض شهردار ، مدیران شهری منطقه 18 تهران و شورایاران محلات یافت آباد شمالی و جنوبی در راستای ارزیابی مسائل و مشکلات شهروندان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، طی این نشست ابتدا شورایاران محلات یادشده به بیان مهمترین مسائل ، مشکلات و مطالبات شهروندان در بخشهای عمرانی ، ترافیکی ، اجتماعی ، فرهنگی ، ورزشی ، خدمات شهری ، شهرسازی و... پرداختند و در ادامه نیز شهردار و مدیران منطقه در خصوص هریک از موضوعات به ارائه توضیحاتی پرداختند.

برپایه این گزارش ، ضرورت آزادسازی و تملک املاک معارض واقع در خیابان زندیه ، بهسازی و مرمت روکش آسفالت معابر ، رفع مزاحمت ناشی از پارک و تردد خودروهای سنگین ، امکان سنجی احداث پل غیر همسطح برای بازگشائی ترافیک چهار راه قهوه خانه از این قبیل موضوعات بودند.

همچنین تسریع در اتصال خیابان باقری به بزرگراه آزادگان ، توسعه فضاهای فرهنگی ، ورزشی و خدماتی با احداث اماکنی نظیر کتابخانه ، مجموعه ورزشی ویژه بانوان و بازار میوه و تره بار ، بازنگری در طرح بافت فرسوده ، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به همراه ایجاد چاه جذبی در خیابان بابائی و... از دیگر موارد یادشده در این نشست هم اندیشی به شمار می رود.

این گزارش حاکی است ، فیاض شهردار منطقه طی سخنانی در حاشیه این نشست با تأکید بر اهمیت جایگاه شورایاران در برقراری ارتباط نزدیک مدیران شهری و شهروندان ، اظهار داشت : این پل ارتباطی با برگزاری این قبیل نشستها و تعاملات دوسویه باید حمایت و مدیران شهری وظیفه خود می دانند که بخش به بخش هر اقدامی را در مواجهه با نمایندگان شهروندان پاسخگو باشند.مقالات مرتبط
loading
  نظرات