11/22/2019 - جمعه 1 آذر 1398
جستجو

1398/8/14 آمار بازدید : 50 print

سرپرست شهرداری ناحیه 3 منطقه 18 تهران گفت : طی بازدیدی با حضور دو تن از معاونین شهردار منطقه ، عمده معضلات و مطالبات ساکنین محلات یافت آباد در بخشهای عمران و ترافیک احصاء و در دست پیگیری قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، ابوالفضل کبورانی سرپرست شهرداری ناحیه 3 منطقه ضمن بیان مطلب فوق افزود : در جریان این بازدید چندساعته که پس از نشست هم اندیشی اخیر مدیریت شهری منطقه و شورایاران محلات یافت آباد شمالی و جنوبی برگزار شد ، معاونین حوزه های حمل و نقل ترافیک و فنی و عمرانی نسبت به شناسائی ، کارشناسی و اتخاذ تدابیر لازم برای رفع معضلات مطروحه اقدام کردند.

وی ادامه داد : بهسازی و مرمت روکش آسفالت معابر ، تعریض و سرپوشیده کردن انهار خیابان عابدینی واقع در بلوار معلم به همراه بررسی وضعیت ترافیک بلوار ابراهیم آباد و بازگشائی خیابانهای باقری و بابائی از جمله موضوعات مهم و مطروحه توسط شورایاران بود که در این بازدید توسط معاونین شهردار منطقه مورد ارزیابی قرار گرفتند.

این مقام مسئول همچنین در بخش دیگری از سخنان خویش به تشریح اقدامات اخیر اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه پرداخت و افزود : مشارکت در امر برگزاری آئین زنگ حماسه در مدارس سطح محلات سه گانه و اجرای ویژه برنامه دوشنبه های ورزشی در مراکز آموزشی از این قبیل اقدامات به شمار می رود.loading
  نظرات