12/13/2019 - جمعه 22 آذر 1398
جستجو

1398/9/9 آمار بازدید : 90 print

نشست ارزیابی پروژه های مشترک سازمان نوسازی شهر و مدیریت شهری منطقه 18 تهران با هدف ارتقاء سرانه فضاهای عمومی و همچنین احیای بافتهای فرسوده محلات برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18، طی این نشست که با حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه و کاوه حاج علی اکبری مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران برگزار شد ، محورهای کاری مشترک فی مابین مطرح و تدابیری نیز در خصوص هریک از آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

برپایه این گزارش ، فیاض شهردار منطقه طی سخنانی در این نشست با اشاره به کارنامه عملکرد مدیریت شهری و تلاشهای صورت گرفته برای افزایش سرانه فضاهای فرهنگی ، ورزشی ، خدماتی ،عمرانی ، ترافیکی و... ، ابرازامیدواری کرد تا با تعامل نزدیک سازمان نوسازی بتوان علاوه بر احیای بافتهای فرسوده در دل محلات ، بخش عمده ای از مطالبات شهروندان که نیازمند سرمایه گذاری وسیع است را جامه عمل پوشاند.

این گزارش حاکی است ، احداث پلازای چند منظوره در زمین یک هکتاری واقع در تقاطع خیابانهای زندیه و باقری که حجم گسترده ای از بافت فرسوده مسکونی را در خود جای داده ، خانه کشتی محلات یافت آباد و زمین فوتبال چمن مصنوعی شهرک مفید از جمله موضوعات مطروحه در این نشست بود که با حضور شورایاران محلات یافت آباد و خلیج فارس مورد ارزیابی قرار گرفت.

مقالات مرتبط
loading
  نظرات