12/13/2019 - جمعه 22 آذر 1398
جستجو

1398/9/11 آمار بازدید : 73 print

شهردار منطقه 18 تهران در نشست بررسی وضعیت موجود سرویس های بهداشتی در بوستانها ، بر لزوم توجه به بهداشت فردی ، اجتماعی ، کنترل آلودگی و در اختیار گذاشتن امکانات همگانی به شهروندان تأکید کرد .


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 18 ، طی این نشست که با حضور تنی چند از معاونین و مدیران منطقه برگزار شد ، وضعیت موجود تعداد 523 چشمه سرویس بهداشتی در حال بهره برداری و همچنین تعداد 24 چشمه در حال احداث مورد بررسی قرار گرفت.

فیاض شهردار منطقه طی سخنانی در این نشست ، با تأکید بر ضرورت اهمیت بهداشت فردی و اجتماعی در اماکن عمومی نظیر بوستانها و تفرجگاه های شهری ، اجابت و پاسخگویی به مطالبات شهروندان را از اهداف و رویکردهای اصلی و اساسی مدیریت شهری منطقه دانست .

وی در ادامه همچنین از آغاز عملیات توسعه امکانات بهداشتی و رفاهی در دو بوستان صلح و دوستی و پروین اعتصامی ظرف مدت دو هفته آینده خبر داد که با افزوده شدن آنها ، به بخش عمده ای از مطالبات شهروندان جامه عمل پوشانیده خواهد شد.

گفتنی است : طی دو سال اخیر ، مدیریت شهری منطقه تعداد 34 چشمه سرویس بهداشتی را در تعداد 4 بوستان احداث و تعداد 35 چشمه سرویس بهداشتی را نیز مورد بازسازی قرار داده است.مقالات مرتبط
loading
  نظرات